Užívajte si úspornú jazdu každý deň. Šetrite s PROBUCARD

Užívajte si úspornú jazdu každý deň. Šetrite s PROBUCARD

Ušetrite sebe a svojim zákazníkom výdavky na benzín aj údržbu motora. LPG systém prináša ekonomický a ekologický spôsob pohonu na skvapalnený ropný plyn, ktorý je šetrný k životnému prostrediu aj financiám.

LPG systém produkuje až o 80 % menej smogu, zabezpečuje lepší chod motora, kvalitnejšie spaľovanie a výrazne nižšiu hlučnosť. Navyše predlžuje dojazd a životnosť motora, spĺňa vyšší bezpečnostný štandard a v porovnaní s benzínom šetrí viac ako 50 % výdavkov na tankovanie.

Montáž LPG systému nie je náročná technicky ani finančne a trvá iba 1 deň. Autoservis LEGAS AUTO zabezpečuje montáž špičkových LPG systémov do vozidiel všetkých značiek a získať ho môžete kedykoľvek za výhodnú cenu alebo na splátky s bezúročnou pôžičkou od spoločnosti PROBUCARD. Využite naše profesionálne služby a získajte množstvo ďalších výhod a zliav. Prinášame vám vždy dostupné a spoľahlivé riešenia, ktoré šetria financie, čas aj životné prostredie.

VÝHODY LPG OD NÁS:

  • montáž za 1 deň
  • náhradné vozidlo bezplatne
  • pre členov vernostného klubu zľavy až 10 %

Využite garantované úspory pre vaše auto

Šetrite na plný plyn a jazdite úsporne so zárukou od spoločnosti CarGarantie. Získajte garantovanú dobu záruky na LPG pohon teraz až na 24 mesiacov alebo max. 90 000 km od prvej registrácie (platí pre všetky vozidlá mladšie ako 50 mesiacov od prvej registrácie alebo max. do 60.000 najazdených km). Záruka je viazaná priamo na vozidlo a pri ďalšom predaji prechádza na nového vlastníka.

Čerpajte výhody každý deň. Tankujte v širokej sieti (partnerských) čerpacích staníc PROBUCARD

Poradíme vám? Zavolajte nám

PO-Pi: 8:00 - 17:00